sobota, 11 maja 2013

Mamy Parę Alfa!

Dzisiaj złączyli Nesty i Nesso, a zarazem tworząc Parę Alfa.
Nesso spełniał wszystkie wymogi co do stanowiska Samca Alfa, więc ich miłość nie musiała być tylko marzeniem.
Uwaga - od dzisiaj można przesyłać opowiadania i nowych członków także do Stars_01.

Nesty
&
Nesso

2 komentarze:

  1. Yay, mamy samca alfa ^^
    Gratuluje
    ~Lulu i Bronx

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nom, też się cieszę :3
      Dziękuję : )

      Usuń