Dzisiaj złączyli Nesty i Nesso, a zarazem tworząc Parę Alfa.
Nesso spełniał wszystkie wymogi co do stanowiska Samca Alfa, więc ich miłość nie musiała być tylko marzeniem. Uwaga - od dzisiaj można przesyłać opowiadania i nowych członków także do Stars_01.
Yay, mamy samca alfa ^^
OdpowiedzUsuńGratuluje
~Lulu i Bronx
Nom, też się cieszę :3
UsuńDziękuję : )