- Ja... - Przyznam, że pytanie San trochę mnie zdziwiło. Przytuliłem ją i szepnąłem do ucha - Z tobą zawsze.
San uśmiechnęła się i zapytała:
- Naprawdę?
- Oczywiście. - odpowiedziałem. - Miło będzie mieć szczeniaczki w domu. Poza tym wychowanie młodych może być ciekawym wyzwaniem.
- Ciesze się. - odpowiedziała San i mnie przytuliła
- Ja również.
- To dobrze.
- Dlaczego to dobrze? - zapytałem lekko zdziwiony.
- No bo ja...
<San CD?>
San uśmiechnęła się i zapytała:
- Naprawdę?
- Oczywiście. - odpowiedziałem. - Miło będzie mieć szczeniaczki w domu. Poza tym wychowanie młodych może być ciekawym wyzwaniem.
- Ciesze się. - odpowiedziała San i mnie przytuliła
- Ja również.
- To dobrze.
- Dlaczego to dobrze? - zapytałem lekko zdziwiony.
- No bo ja...
<San CD?>
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz