piątek, 10 maja 2013

Od Diabla - CD historii Ki

Uśmiechnąłem się lekko - Już jest trochę późno...-popatrzyłem na słońce
- Wiem, ale mam zamiar przesiedzieć z tobą cały dzień!
- No dobrze...-uśmiechnąłem się - Ale mała drzemka nie zaszkodzi nie? xd
Ki pomyślała...-No ok, masz 30 minut - zaśmiała się
- No dobrze - położyłem się i przymknąłem oczy
Ki położyła się koło mnie.
- Miłej drzemki - powiedziała
- Dziękuje...
(Ki?)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz