sobota, 11 maja 2013

Od San - CD historii Sary


- Cóż, chyba nie odmówię.
Polubiłam Sarę, traktowała mnie jak troszkę młodszą siostrę. Po zjedzeniu sarny poszliśmy na spacer, jednak Sara zostawiła nas samych w pobliżu łąki. My poszliśmy w góry. Długo chodziliśmy, ale nagle ujrzałem miejsce, którego nigdy nie znałam. Usiedliśmy tam z Bronxem.
-To miejsce powinno się nazywać Drzewko Na Skałkach.
-Niezły pomysł-odpowiedział mi Bronx.
-Wiesz, ja chciałabym mieć szczeniaki, ale nie wiem czy ty chcesz. Chciałbyś?
Z niecierpliwością czekałam na jego odpowiedź. Miałam nadzieję że się zgodzi.
- Ja...

<Bronx, co ty na to>



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz